O nas

Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej i V-ce Prezesem Stowarzyszenie Zarządców nieruchomości „CENTRUM”. Zawodowo pracuję ze Wspólnotami Mieszkaniowymi od 1995 roku zajmując się zarządzaniem i administrowaniem.

Tematyka ustaw mieszkaniowych jest mi dogłębnie znana. Na bieżąco śledzę zachodzące zmiany w ustawodawstwie, jak również wyroki  i orzeczenia sądowe oraz Trybunału Konstytucyjnego.

Swoją działalność jako Zarządcy Nieruchomościami Mieszkaniowymi mam zarejestrowaną w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Ursus pod numerem 3529. Od dnia 30 maja 2000 roku posiadam licencję zawodową zarządcy nieruchomości nr 877, nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Współpracuję z Ministerstwem Infrastruktury jako obrońca z urzędu w sprawach Zarządców Nieruchomości oskarżonych o nieprawidłowe działania.

W przypadku zlecenia mi Zarządzania Państwa Nieruchomością będę dążył do utrzymania jej w należytym stanie, racjonalizowania kosztów związanych z bieżącym utrzymaniem oraz zapobiegał i przeciwdziałał dekapitalizacji.

Posiadam młodą dynamicznie rozwijającą się firmę. Rozumiem potrzeby i oczekiwania różnych grup społecznych względem swojego budynku i mieszkania, dlatego jestem w stanie zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom.

Nie boję się trudnych decyzji i mediacji na ich korzyść z właścicielami nieruchomości jak i mieszkańcami oraz wykonawcami robót. Jestem dobrze przygotowany do pełnej realizacji mojej oferty, dzięki czemu uzyskuję uznanie coraz większej ilości klientów.

Zarządzanie nieruchomością nie musi być drogie, aby było dynamiczne i efektywne. Tylko duża wiedza poparta doświadczeniem oraz znajomość najnowszych trendów i technologii pozwala dobrać odpowiednie rozwiązania dla naszych klientów.

Biuro mojej firmy usytuowane jest przy ul. Puławskiej 152 lok. 6 wejście od ul. Ksawerów, czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 800-1800 w piątki 800-1600. Istnieje możliwość pełnienia dyżurów na budynku w uzgodnieniu z Zarządem Wspólnoty.

Posiadam pełne wyposażenie biurowe zapewniające sprawne działanie firmy i  kontakt z mieszkańcami, w tym kontakt poprzez pocztę elektroniczną.